Uncategorized 

Неделен хороскоп 05.10.2020 до 11.10.2020

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Можете да очекувате дека деловно-финансиската состојба ќе ви биде сосема стабилна. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е многу интересна, ви се допаѓа личност со која можете да имате убава авантура. ЗДРАВЈЕ: Без проблеми. Бик (21.04 – 21.05) РАБОТА: Доколку сега склопите било какви преговори или договори, тие ќе ви донесат доста добри работи. ЉУБОВ: На полето за љубов можете да очекувате убава и романтична ситуација. ЗДРАВЈЕ: Можни мали проблеми поврзани за бубрезите или уринарните патишта. Близнаци (22.05 – 22.06) РАБОТА: Иако пред вас имате многу деловни обврски, ќе успеете се да избалансирате и да…

Прочитај повеќе
Uncategorized 

Неделен хороскоп 28.09.2020 до 03.10.2020

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Немојте да се грижите кога станува збор за работата, конфузијата која во моментот е присутна ќе се реши. ЉУБОВ: На полето за љубов ќе се случат некои мали недоразбирања со партнерот но ништо сериозно. ЗДРАВЈЕ: Водете сметка за урогениталниот тракт, мочниот меур, бубрезите и мочните патишта. Бик (21.04 – 21.05) РАБОТА: Можете да очекувате дека во текот на овој период најмногу ќе се занимавате со документи, папирологија и некои формални прашања. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта слободните можат да очекуваат многу интересно ново познанство. ЗДРАВЈЕ: Можни мали проблеми со синусите,…

Прочитај повеќе